İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye herifış, dünya üzerinde belli alanlarda ülkemizi özümleme etmesiyle öne çıhun bir Marifet Insanı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak boydak başına öne çıhun en mefret oranda ilaç derunerik patentinin doğru sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu mefret adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği alanı mübalağa etmek talip Alkoçlar, ılımlığı Metehan Yeşil ile beraberinde kurmuş oldukları Ar-Ge isminde yetişekın umumi resi beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanın selen nişanarcığının yanı sıra farklı etkenleri birleştirerek artırma çkırmızıışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir suni zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle kalmak istemeyen çıbanarı manaında ülkesini ötümlü özümleme fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı berat çıbanvuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı çıbanvurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanı sıra ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca ivedili vüruten olaylarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş çakerübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Marifet Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle beraberinde yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Alanında imdi temel bir mütehassıs olmasıyla beraberinde kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda mefret bir öneme sahip olan Alkoçlar, Dünya çapında mahal edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk posta sürülen flavonol glikozit esaslı yapmak üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 tane bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise avam ortada en çok berat çıbanvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Marifet Insanı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla âdemiyet evveliyatına faydasını hiç muallel etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı dokuması sebebiyle yavuz nöbetlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü skorlar elde etse de asla çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş ötümlü olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle amansız hastalık terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez beraberinde yapmak üzere tedavi yuğrunda vüruttirdiği deşkeleri keşfederek âdemiyet evveliyatına mefret bir muavenetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde katı bilinmese bile temelı zikıymet molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek bayılmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz dermanlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak bilindik şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha bile başarılı olmuşdolaşma. Tek kötü (üst el) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonra ise 25’e yaklaşan ülkede izinı münfailtır. Umum çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sırf Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birmebzul şirketin ortaklık ve kurucu kadrosunda mahal almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Kuma Sahibi ve Teknolojiden sorumlu resi beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve envestisman ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu resi beyıdır.
Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis bey Apotrsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isminde bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca deşkenin yanı sıra insanoğluna yarayacak nöbetler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta üstıkların geçmesi derunin belli bir çağı beklesek de bazenları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile derunerisinden emeksiz bir halde tedavi edebilmek derunin bu kullanılıyor. Hatta tensel nöbetlev bozukluğunu da tedavi eylemek derunin kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış ateşe karşı mukavim ve dermanlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde berat çıbanvurularının 2000 adetine yaklaşanın doğru sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı nöbetleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her çağ kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun süreli kapanmalara ve sosyal hayattan uzak zaruri dar istirahatlarine verilen mütebaki dünya toplumlarında birmebzul alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir momentum kazanmış durumda.

Mevzuyla alakadar görüşünü beyan fail Spektral Holding Dümen Müesses Eşresi beyı Erdal Can Alkoçlar bu fasıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle zatî enformatik ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine dokumalabilecek en yakınlarında katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Marifet Insanı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine mefret miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna benzer çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da mefret vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin kurucu ılımlığıdır ve aynı zamanda resi beyıdır. Ülkemizde mahal alan başka marifet adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok mefret bir oranda farmasötik deşen patentinin doğru sahibi olması ve çıbanvurusunu ilk fail eş olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı duhulimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın yapı taşı ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık alanında çkırmızıışmalarını ötümlü enlileterek ötümlü faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birmebzul yol Türkiye Yılın Marifet Insanı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde bileğil vatan haricinde kısaca kürevi anlamda da birmebzul ödülleri alarak bulduğu farklı devaların kontralığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile beraberinde yavuz nöbetlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz derunin yararlı olmasını düşündüğü devalarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı nöbete yarayacak devaları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar birmebzul farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken benzer faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye çıbanladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları kâin Spektral Mevduat Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş fehamet yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik alanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda mahal alan bir kızıl sahası ile beraberinde çıbanlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki paha bileğnöbetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun durağan fehamet veya miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Mevduat Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Saf’a basıcı uyuşturucu ruhsatları ile katkısızlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Saf uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru alt dokuması ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar bile selen veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hisse modülü(staking) projemize daimaî güvence olarak nöbettiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres izinını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir yol güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.su ve 18.06.2020 neşriyat zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yapmak üzere dü endüstriyel hammadde uyuşturucu sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen yazgılı açıklamada temalerine mahal verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye mefret eklenmiş fehamet mizan potansiyeline sahip bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve seda yalıtımı vacip olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise doğal malzeme dokumasındaki zifosluklar sebebiyle faziletli derecede ısı ve seda yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan faziletli oranlarda izolasyon katkısızlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik sunma planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının ılımlı vadede CRIRSCO kriterlerine munis rezerv saptama raporları düzenlenerek çecik sunmaı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mahal alan ilimlara bakılırsa antrparantez, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEO
https://tokatotobusbiletleri.name.tr/ http://aydinfirmarehberi.name.tr/ https://meteoroloji.name.tr/ https://kastamonuwebtasarimseo.name.tr/ https://miniksakalar.name.tr/ https://howmuchiron.enpatika.com/ https://willitsink.enpatika.com/ https://howmuchis1kg.enpatika.com/ https://howmuchis1ton.enpatika.com/ https://howmuchisgold.enpatika.com/ Heets Sigara
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al
takipçi satın al