İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

hostingadresi.com: Reseller

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde yalnızca bir takdimci üzerinde, sunucunun izole bant genişliği ve fiziki gücüne gereğince bir küme adetda hosting çitndırılabilir, laf gelimi yaklaşık bir aile bilgisayarından oluşturulacak bir takdimci 100 adet linux hosting çitndırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçün ve faziletli yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den bir küme hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Anonsör Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci izole bant genişliği ya da yoğunluk, eğer varsa çarpıcılık ücreti eğer istek ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak mukayyetm ve lisansların da ücretleri anlaşferment bentlı olarak sizin önlamanız müstelzim ücretlerdir, bunun dışında fiziki olarak sunucuyu çalışır durumda veri centera teslim geçirmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Kolektif sunucularda da bu görev sunulabilir, başından almış olduğunız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı altında bulunmakta ve fevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada yalnızca ayırt size ilişkin bir limit dahilinde bir den bir küme hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize harisabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Anonsör
Bu hizmette istek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bentlı olarak sizin adınıza temin edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını anlaşma bitiminde sunucunun size ilişkin olacağı tahüdünü verebilirler, düzgülü şartlarda fiziki makinanın yaklaşık maliyetini ve buna bentlı olarak izole bant genişliği ve çarpıcılık ücretini antrparantez ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Mevhum Kiralık Anonsör
Bu hizmette istek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bentlı olarak sizin adınıza fiziki bir takdimci üzerinden eşme paylaşımı yöntemi ile katkısızlanmaktadır. Burada kullanacağınız eşme CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEO
https://tokatotobusbiletleri.name.tr/ http://aydinfirmarehberi.name.tr/ https://meteoroloji.name.tr/ https://kastamonuwebtasarimseo.name.tr/ https://miniksakalar.name.tr/ https://howmuchiron.enpatika.com/ https://willitsink.enpatika.com/ https://howmuchis1kg.enpatika.com/ https://howmuchis1ton.enpatika.com/ https://howmuchisgold.enpatika.com/ Heets Sigara
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al
instagram takipci satin al